RSS
Новости
12 марта, 11:22
Літієві акумулятори обходяться Tesla на 24% дешевше, ніж конкурентам
Вартість батареї - основна мета оптимізації для всіх автовиробників, які прагнуть знизити витрати на виробництво своїх електромобілів і їх ціну для споживачів. Згідно зі свіжою доповіддю аналітиків з Cairn Energy Research Advisors, за цим показником Tesla лідирує серед виробників EV з величезною перевагою. Більш того, компанія гарантувала собі поставки батарей за найвигіднішою ціною як мінімум до кінця 2030-х, тобто на найближчі 18-20 років.

Попри те, що автовиробники закуповують батареї у постачальників, ціни на них варіюються в залежності від змін та вимог кожного замовника. Конструкція і хімія елементів живлення, а також їх ціна у кожного з них свої.

Компанію Tesla давно вважали лідером в собівартості батарей завдяки інвестиціям у розробку циліндричних елементів, тоді як більша частина конкурентів використовує в основному таблеткові або призматичні елементи. Аналітики з Cairn Energy Research Advisors вирішили перевірити це твердження не дивлячись на те, що компанії неохоче розкривають відомості про вартість батарей.

«Tesla впевнена, що проходить критично важливий період розвитку і нарощує свої потужності, - написав Сем Джаффе, керуючий директор Cairn ERA. - Подивіться, що вони роблять в Шанхаї та Берліні, а тепер в Остіні, штат Техас. Вони будують фабрику за фабрикою».

На його думку, вигідне становище Tesla пояснюється не тільки масштабом операцій, але й прагненням Ілона Маска до зниження цін на акумулятори.

Згідно з аналізом, Tesla платить в середньому $ 142 за кВт * год за елементи живлення, куплені у трьох виробників: Panasonic, LG Chem та CATL. Для порівняння, General Motors платить $ 169 за кВт * год, а індустрія в середньому - $ 186 / кВт * год.

На думку Джаффе, Tesla платить на 10% менше, ніж GM, і на 24% менше, ніж решта індустрії, тому що Маск і його команда агресивно знижували собівартість протягом останнього десятиліття. Cairn ERA прогнозує, що компанія Маска залишиться лідером протягом усього наступного десятиліття, але GM зможе скоротити розрив до кінця 2020-х.

Раніше ЕлектроВісті писали, що експерти компанії TrendForce склали рейтинг п'яти найбільших виробників електромобілів за обсягами продажів в 2020 році. Лідером, як і роком раніше, стала компанія Tesla - вона забезпечила 24,5% всіх річних продажів електрокарів у світі, а її найуспішнішою в комерційному плані машиною цілком очікувано стала Model 3. При цьому Tesla продала в 4 рази своїх машин більше, ніж найближчий конкурент - Volkswagen показала другий результат продажів на поточний рік, але при цьому контролює всього 6,6% ринку.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!