RSS
Новости
12 марта 2021, 12:26
Trina Solar приступила до випуску нової сонячної батареї серії "Vertex" потужністю 670 Вт
Компанія Trina Solar приступила до випуску нової сонячної батареї серії «Vertex» потужністю 670 Вт. Новий продукт з ефективністю 21,6% призначений для проектів великих сонячних електростанцій і є найпотужнішою сонячною батареєю, яку китайська компанія випускає на сьогодні.

За даними Trina Solar, сонячна батарея базується на 210-міліметрових пластинах, високоплотних з'єднаннях і MBB. «MBB і високощільні з'єднання підвищують ефективність сонячної батареї до 21,6%, водночас як неруйнівне різання, вперше застосоване компанією Trina Solar, значно знижує ризик виникнення мікротріщин у фотоелементах та не призводить до втрати потужності», - пояснює китайська компанія-виробник.

Очікується, що нова сонячна батарея, як і інші високопродуктивні продукти серії «Vertex», значно знизить як нормовану вартість електроенергії (LCOE), так і системну вартість (BoS) проектів, бо при цьому буде потрібна менша кількість стрінгів за рахунок більш великих і потужних сонячних батарей. За оцінками Тріна Солар, витрати на проект скорочуються на п'ять-сім відсотків. За її словами, це скорочення обумовлено як економією матеріальних витрат, так і зниженням вартості трекерних систем, пальових фундаментів, кабелів і робочої сили.

«У порівнянні з іншими сонячними батареями потужністю 500 ват + в сонячної промисловості, економія витрат BoS становить не менше 0,08-0,09 юаня (від 0,012 до 0,013 доларів США) на ват, що є істотною загальною перевагою», - йдеться в повідомленні компанії. Також сказано, що такі сонячні батареї оптимально використовують контейнерний простір при транспортуванні.

У серпні 2020 року Trina Solar представила серію «Vertex» потужністю від 635 до 660 Вт. Місяцем раніше була представлена ​​перша версія сонячної батареї потужністю 600 Вт.

Раніше ЕлекроВісті писали, що китайський виробник сонячних модулів Trina Solar (4-е місце по постачаннях сонячних панелей в світі в 2020 році) оголосив про плани будівництва величезної фабрики з виробництва сонячних модулів, здатної випускати 10 ГВт виробів в рік. Відповідне інформаційне повідомлення опубліковане в порядку розкриття інформації для фондової біржі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое