RSS
Новости
19 марта 2021, 10:18
На колишній вугільній шахті в США збудують сонячну електростанцію потужністю 175 МВт
Компанія Competitive Power Ventures (CPV) планує збудувати сонячну електростанцію потужністю 175 МВт на місці вугільної шахти в американському штаті Меріленд, яка нещодавно була закрита.

Компанія має намір подати заявку на отримання сертифікату для будівництва та експлуатації сонячної електростанції Backbone на колишніх майданчиках видобутку вугілля в окрузі Гаррет. Сонячний парк буде розміщений приблизно на 1100 гектарах території колишньої шахти.

CPV заявила, що з початку минулого року проводить екологічні, геотехнічні, електротехнічні та інженерні дослідження на цьому об'єкті, і отримала підтримку проекту від ради комісарів округу Гаррет. Будівельні роботи можуть розпочатися на початку наступного року і завершитися в середині 2023 року. Очікується, що в процесі реалізації проекту буде створено понад 150 робочих місць. Штат Меріленд переслідує мету досягти 14,5% частки сонячної енергії до 2028 року та 50% частки відновлюваної енергії до 2030 року.

Нагадаємо, що Асоціація сонячної енергетики США (SEIA) представила звіт US Solar Market Insight за 2020 рік, підготовлений спільно з Wood Mackenzie. Згідно з опублікованими даними, сонячна енергетика США зросла за 2020 рік на 19,2 гігават (ГВт) постійного струму. Це рекордний показник за всю історію, який на 43% перевищив результат 2019 року. Попередній річний рекорд (16,1 ГВт) був зафіксований в 2016 р

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!