RSS
Новости
19 марта, 11:25
ДТЕК та Siemens за підтримки урядів узгодили водневий проект на 25 млн євро у Маріуполі
Німецька Siemens Energy та український енергохолдинг "ДТЕК" за підтримки урядів двох країн узгодили пілотний проект з виробництва водневого палива в Маріуполі (Донецька обл.).

Даний проект 19 березня буде на порядку економічного форуму в Берліні за участю канцлера Ангели Меркель і прем'єра Дениса Шмигаля.

За даними, отриманими в урядових колах, проект передбачає будівництво заводу з виробництва водню на базі одного їх металургійних комбінатів гірничо-металургійної групи "Метінвест" - сестринського холдингу ДТЕК.

Планується встановити обладнання для електролізу води (розщеплення на кисень і водень) вартістю 25 млн євро та потужністю 8,5 МВт. Водень буде використовуватися для виробництва сталі з низьким рівнем викидів.

"Великі водневі проекти не можуть бути розпочаті без політичної підтримки та субсидій", - сказав Handelsblatt генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко.

Також Меркель на економічному форумі в Берліні оголосить, що німецькі компанії будуть активніше працювати в Україні.

Раніше генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко повідомляв, що компанія має намір до кінця поточного року запустити пілотні проекти по виробництву "зеленого" водню.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!