RSS
Новости
19 марта, 12:21
Amazon вивела електровантажівки Rivian на вулиці Сан-Франциско
Минулого місяця Amazon оголосила, що до кінця цього року почне використовувати нові електричні вантажівки, спроектовані і побудовані Rivian, для доставки в 16 містах США. Спочатку компанія почала використовувати нові вантажівки в Лос-Анджелесі, тепер Amazon вивела їх і на вулиці міста – Сан-Франциско.

Спочатку автомобілі рухатимуться тестовими маршрутами від станції доставки в Річмонді, а з часом поширяться на інші райони.

Електровантажівки Rivian можуть проїхати до 150 миль (240 км) без підзарядки. Amazon вже почала готувати свої приміщення для фургонів і додавати тисячі зарядних станцій в центрах доставки по всій Північній Америці і Європі.

У вересні 2019 року Amazon оголосила, що купить у Rivian 100 000 електрофургонів для доставки вантажів в рамках поставленого завдання по досягненню до 2040 року чистих нульових викидів від своєї діяльності по всіх операціях. Угода оцінюється в суму понад $4 млрд.

Нагадаємо, що компанія Amazon офіційно почала використовувати перші електричні фургони Rivian для доставки товарів покупцям в Лос-Анджелесі. За цей рік гігант електронної комерції планує додати в список до 16 міст.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!