RSS
Новости
19 марта, 12:52
У США шість енергохолдингів побудують мережу станцій для швидкої зарядки електромобілів
У США шість енергохолдингів домовилися про будівництво мережі зарядних станцій для електромобілів на основних автомагістралях, що зв'язують Південь, Середній Захід і Північний Схід.

Про створення спеціальної «коаліції» (Electric Highway Coalition) для розвитку інфраструктурної мережі для зарядки електротранспорту оголосили зайнятих у сфері енергопостачання компанії Duke Energy, American Electric Power (AEP), Dominion Energy, Entergy Corporation, Southern Company і Tennessee Valley Authority (TVA).

Відповідно до розробленого коаліцією спільного плану передбачається будівництво мережі станцій для швидкої зарядки електромобілів (протягом 20-30 хвилин) постійним струмом (direct current fast charger network, DCFC), яка простягнеться із заходу штату Техас через південні штати до східного узбережжя, охоплюючи територію Центральних рівнин.

Кожен з учасників коаліції самостійно визначить ділянки траси і побудує свої зарядні станції.

Відпрацьована у рамках коаліційної угоди схема, що передбачає у тому числі впровадження єдиного додатка для оплати і створення достатньої кількість пунктів для підзарядки електромобілів на автомагістралях Півдня, Середнього Заходу і Північного Сходу США, можливо, стане у нагоді для створення аналогічної мережі вже на загальнонаціональному рівні.

За деякими оцінками, число електромобілів у США може скласти від 10 до 35 млн до 2030 року, що є досить різким зростанням у порівнянні з 1,5 млн у 2020 році. Відповідно, для обслуговування у середньому 20 млн електромобілів буде потрібно від $75 до 125 млрд інвестицій у відповідну дорожню інфраструктуру до 2030 року.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Volkswagen та BP оголосили про спільні плани щодо прискореного розвитку мережі надшвидких зарядних станцій для електромобілів на автозаправних станціях BP в Великобританії, Німеччині та інших країнах Європи.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!