RSS
Истории
19 марта 2021, 16:44
У Франції реалізували енергоефективну еко-будівлю Be Issy
У Франції, в місті Іссі-ле-Муліно, успішно реалізували одну з перших екологічних будівель в країні. Be Issy - це сучасна житлова та комерційна будівля, що виробляє більше енергії, ніж споживає, і демонструє максимальну ефективність та виробництво енергії в новому екологічному дизайні. Be Issy підтримує свою повсякденну діяльність, використовуючи потужність сонячних панелей SunPower, а також багатьох інших природозберігаючих матеріалів, технік, конструкцій та архітектурних концепцій.

Природнє сонячне світло проникає через великі вікна, а зовні та на терасах ростуть сади. Ставши домівкою для компаній та офісів, будівля може похвалитися додатковими зручностями, щоб насолоджуватися трапезою та проводити конференції.

За лаштунками - будівля безшумно працює над виробленням чистої енергії, яка забезпечує її власну діяльність.

Екологічне будівництво та дизайн

Завершена влітку 2018 року, восьмиповерхова будівля розташована неподалік від станції метро Issy RER C - для зручності поїздок на роботу та транспортного сполучення. Вона передає сучасність та футуристичне мислення у своєму функціональному тринаправленому дизайні, використанні зелених насаджень, відповідальному естетичному підході та в данині збереженню біорізноманіття в усьому.
Виходячи з концепції проекту, партнер з відновлюваних джерел енергії та установник сонячної станції - компанія Solstyce, обрав технологію SunPower. Додавання сонячної станції до будівлі та отримання екологічних відзнак та сертифікатів були необхідними для збільшення вартості власності, забезпечуючи розумний фінансовий підхід для інвесторів.

Коли в 2015 році була розроблена концепція Be Issy, підрядники передбачили майбутні тенденції та правила зеленого будівництва, такі як енергетично позитивний та вуглецево негативний моменти. Зараз у 2020 році підрядники розглядають такі норми, як RE2020, які включатимуть екологічні та енергетичні вимоги. Зроблені кроки на випередження гарантують, що вартість будівлі не буде втрачена.


“Прийняття інноваційного, орієнтованого на майбутнє, підходу, шляхом дотримання очікуваних у майбутньому будівельних стандартів гарантує, що будівля з часом досягне вищої вартості, що в кінцевому підсумку створює кращі фінансові інвестиції. Це економічний розрахунок і реальність”, – наголосив директор з продажу Solstyce Луїс Сіранд.

Сертифікати сталого розвитку, отримані проектом, включають відзнаки найвищого рівня BiodiverCity, WiredScore Gold, Well Gold 2017, BEPOS Effinergie та BREEAM.

Будівля також була однією з перших, що отримала відзнаку BEPOS (будівля з позитивною енергією) та сертифікацію для благополуччя користувачів WELL.

Система сонячних панелей Be Issy потужністю 219 кВт включає панелі SunPower E20-327 COM (327 W), розташовані нагорі будівлі.

"Дах - це обмежена в просторі зона, в якій було багато перешкод та функціональних елементів, що ускладнювало накопичення достатньої потужності на даху", - сказав Сіранд. "Технологія SunPower дозволила досягти енергетичних потреб, щоб виконати вимоги з оцінювання та відзнак".

Раніше ElektroVesti писали, що офісна будівля в Норвегії працює на сонячній електроенергії.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое