RSS
Новости
19 марта, 19:29
Вітренко назвав неуспішним досвідом реалізацію в Україні "зеленої" енергетики
Впровадження в Україні "зеленої" енергетики відбувалося без створення належних для цього умов, і на сьогодні цей досвід не можна вважати успішним. Про це під час 4-го Українсько - Німецького економічного форуму сказав в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко.

"Я б не сказав, що це успішний кейс. Тут у нас є проблеми", - зазначив він.

Що стосується "зеленого" тарифу, тут за словами Вітренка, ключем для успіху мали б стати ринкові умови, які б діяли для виробників ВДЕ на тих самих засадах, що і для інших виробників енергії.

Він також звернув увагу, що реалізацію "зеленої енергетики" в Україні розпочали без створення відповідних систем накопичення енергії.

"Нам потрібні storage systems великого обсягу, оскільки зараз у нас просто ніде цю енергію зберігати", - наголосив Вітренко.

Крім того, зазначив Вітренко, "зелена енергетика" в Україні потребує залучення приватного капіталу.

"Нам потрібне залучення приватного капіталу, оскільки ми не такі багаті, як, наприклад, Німеччина", - зазначив Вітренко.

Нагадаємо, 19 березня 2021 року відбувається 4-й Українсько - Німецький економічний форум, у ході якого відбувається фахове обговорення можливостей для розширення двосторонньої співпраці між німецьким та українським бізнесом.

У рамках Форуму серед інших питань обговорюються ключові пріоритети Енергетичного Партнерства, такі як інтеграція енергетичних ринків України до європейської енергосистеми ЕNTSO-E, підвищення рівня енергетичної безпеки, декарбонізації економіки, обміну інноваціями в енергетичних технологіях, а також - та реалізація спільних проектів у сферах розвитку "зеленої" енергетики, діджиталізація енергетичної інфраструктури та створення сучасної енергетичної системи.

Цього року через коронавірусні обмеження захід відбувається в онлайн-форматі.

Організатори Форуму – Асоціація торгово-промислових палат Німеччини (DIHK), Східний комітет німецької економіки (Ost-Ausschuss der Deutschen Wirtschaft) та Німецько-Українська промислово-торговельна палата (AHK Ukraine) разом з українськими партнерами.

Раніше т.в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко відмітив, що завдяки впровадженню Green Deal в Україні може бути створено 0,5 млн робочих місць, вважає 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-energy.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!