RSS
Новости
19 марта 2021, 20:33
Держенергоефективності: біоенергетика в Україні може замістити 37 млрд кубометрів газу в рік
Потенціал біоенергетики щодо заміщення імпортованих викопних енергоресурсів в Україні складає 37 млрд кубометрів газу в рік. Про це заявив т.в.о. голови Держенергоефективності Костянтина Гури під час виступу на 6-му українсько-литовському економічному форумі «Економіка і пандемія: криза та нові можливості».

Так, за його словами, вирощування в Україні енергокультур та їхнє використання в енергетичних цілях дає змогу максимально замістити до 20 млрд м³ у рік; використання третини агровідходів – до 10 млрд м³ у рік; виробництво біометану – ще 8 млрд м³ газу в рік.

Нагадаємо, за даними Міненерго, біоенергетика в Україні станом на початок червня 2020 року працювала сумарною потужністю 182 МВт, тоді як Національним планом дій з відновлюваної енергетики на період до 2020 року передбачалося ввести в експлуатацію на 80% більше - 950 МВт.

Серед інших відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) біоенергетичний напрямок найбільше постраждав від заборгованості з боку держави, адже виробники електроенергії з біомаси та біогазу, на відміну від сонця й вітру, вкладаються в сировину.

Раніше повідомлялося, що Європейський інвестиційний банк прокредитує розвиток біоенергетики в Україні

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-energy.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!