RSS
Новости
26 марта, 09:04
З власників домашніх СЕС в Австралії збираються стягувати плату, Toyota розвиватиме транспорт на водневих паливних елементах, та у 2020 році зафіксований рекордний приріст потужностей вітроенергетики - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора.

З власників домашніх СЕС в Австралії збираються стягувати плату за експорт електроенергії в мережу

Австралійська комісія з енергетичного ринку (AEMC) опублікувала проект, згідно з яким в майбутньому власники домашніх сонячних електростанцій в Австралії будуть платити за експорт електроенергії в мережу.

 

Toyota продовжить розвивати транспорт на водневих паливних елементах - в Китаї налагодять випуск компонентів для нього

У розвиток транспорту на водневих паливних елементах Toyota Motor вклала величезні кошти, але поки не мала можливості виправдати ці інвестиції. Частково цьому сприятиме виробництво профільних компонентів на території Китаю, яке буде організовано за підтримки китайських партнерів. До сих пір водневі паливні елементи та силові установки Toyota виробляла тільки в Японії.

 

Рекордний приріст потужностей вітроенергетики зафіксований у світі у 2020 році - WWEA

Згідно з попередніми статистичними даними, опублікованими Всесвітньою асоціацією вітроенергетики (WWEA), у 2020 році у світі було додано 93 гігавата (ГВт) нових вітроенергетичних установок. Такого ніколи й близько не було. Це приблизно на 50% більше, ніж у 2019 році. Колишнім рекордним роком з найбільшим обсягом інсталяцій був 2015-й, в якому встановили, за даними тієї ж Асоціації, 63,9 ГВт. Удвічі дивно, що такий бум зафіксовано в розпал пандемії COVID-19, нібито «яка порушила ланцюжок поставок».

 

Кабмін створив робочу групу щодо застосування ЄС «вуглецевого податку» до України

Кабінет міністрів України затвердив створення робочої групи для консультацій з Єврокомісією про узгодження підходу щодо застосування до України майбутнього "вуглецевого податку» - механізму вуглецевого коригування імпорту (CBAM). Про це повідомив постійний представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан.

 

Декарбонізація нафтогазової галузі третьої категорії

Ставши учасниками Паризької кліматичної угоди (2015 рік), держави домовилися здійснювати заходи щодо зниження викидів парникових газів (ПГ).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!