RSS
Новости
2 апреля 2021, 15:59
Тимчасова слідча комісія просить НАЗК перевірити декларації членів НКРЕКП
Тимчасова слідча комісія Верховної ради з вияснення причин кризи в енергетиці звернулася до Національного агентства із запобігання корупції (НАЗК) для перевірки декларацій членів національної комісії НКРЕКП, повідомляє голова робочої групи ТСК, народний депутат Валентин Наливайченко.

«Наразі робоча група ТСК аналізує декларації членів комісії та її очільника. Детальний звіт щодо походження задекларованого майна буде готовий найближчими днями. Паралельно ініціювали перевірку декларацій чиновників НКРЕКП в Національному агентстві з протидії та запобіганню корупції», – повідомив Наливайченко.

Зокрема ТСК перевіряє обставини отримання головою НКРЕКП Валерієм Тарасюком додатково 1,8 млн гривень від приватної компанії «Метал-Інвест», яка раніше фігурувала в матеріалах антикорупційних розслідувань слідчої комісії.

За словами нардепа, попередній аналіз показує, що чиновники НКРЕКП виявилися ледь не найбільш високооплачуваними державними службовцями із зарплатою понад 2 млн грн на рік.

«Люди біднішають, а чиновники – і далі збагачуються у владі. Низка ЗМІ повідомила про двократне зростання заробітних плат членів НКРЕКП. Навіть є інформація, що голова комісії пан Валерій Тарасюк начебто виявився найбільш високооплачуваним чиновником в країні», – додав нардеп.

Нагадаємо, Комісія Нацкомісії по тарифами оголосила конкурс на нового члена регулятора.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!