RSS
Новости
2 апреля 2021, 21:33
Електромобілі Porsche перейдуть на батареї з кремнієвим анодом
Лімітовані та гоночні автомобілі Porsche отримають акумуляторні блоки нового покоління.

Компанія планує перевести всі свої електричні моделі на батареї з кремнієвим анодом. Про це німецька марка повідомила під час конференції Power Day, присвяченої розвитку акумуляторних технологій.

Першими батарею з кремнієвим анодом отримають лімітовані та гоночні автомобілі. Її розробка ще не завершена, але вже відомо, що акумулятори нового покоління отримають принципово іншу «хімію», завдяки якій зможуть працювати при температурі вище 75 °C. Очікується, що осередки з кремнієвим анодом дозволять істотно збільшити швидкість зарядки та щільність зберігання енергії.

Серійне виробництво нових батарей налагодять в Європі. Імовірно, на «гігафабриках», які планує побудувати Volkswagen Group. Як повідомили в концерні, їх буде шість. Перші дві з’являться у шведському Шелефтео та німецькому Зальцгіттері.

Також Porsche оголосила про створення мережі фірмових зарядних станцій для електромобілів. Їх встановлять уздовж великих європейських автомагістралей. Зарядки Porsche доповнять існуючі пункти Ionity, але будуть відрізнятися оформленням. Кожну станцію обладнають декількома точками зарядки (від 6 до 12) потужністю мінімум 350 кВт, а також зоною відпочинку, доступ до якої буде відкриватися зі смартфона.

Раніше повідомлялося, що Chevrolet Bolt знов став популярнішим електромобілем за Nissan Leaf в Україні

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое