RSS
Новости
9 апреля 2021, 12:59
9 квітня стартують пусконалагоджувальні роботи на СловТЕС
Компанія «Донбасенерго» повідомляє, що 9 квітня 2021 р. на Слов'янській ТЕС розпочинаються пусконалагоджувальні роботи — завершальний етап комплексного ремонту, який виконувався на 7-му енергоблоці станції.

Протягом найближчого тижня на підготовчому етапі буде виконана комплексна перевірка всіх елементів електроустаткування, триває підготовка до тестових пусків, експлуатаційного режиму та комплексного тестування.

Причиною аварійного підвищення вібрації турбоустановки енергоблоку № 7, яке сталося 17 січня поточного року на СловТЕС, став обрив фрагмента бандажа замкового пакету робочих лопаток № 11 регулюючого ступеня циліндра високого тиску (ЦВТ) через ерозійно-абразивне зношування робочих лопаток у зоні їх спряження з бандажною полицею, на що вплинула наявність у цій зоні концентратора напруг.

У період виконання ремонтних робіт на 7-му енергоблоці було виконано розкриття циліндра високого тиску турбіни, на основі дефектації елементів циліндра проведено ремонт, заміну ротора високого тиску на резервний, заміну соплового апарата та діафрагм № 2−8.

Крім того, були розкриті циліндри низького тиску (ЦНТ), виконано ремонт вузлів і деталей проточної частини ЦНТ № 1, 2, 3, у тому числі діафрагми, напрямні лопатки діафрагм, робочі лопатки й бандажі всіх ступенів роторів низького тиску № 1, 2, 3 з піскоструменевим очищенням їх лопаткового апарата. Виконано заміну однієї обірваної із двох дефектних (пошкоджених поруч) робочих лопаток 43-го ступеня РНД-2.

Навіть після аварійної зупинки блоку № 7 СловТЕС «Донбасенерго» продовжувало підтримувати опалення в місті енергетиків Миколаївці — були включені в роботу котли першої черги, які працюють на суміші вугілля й газу, що завдало додаткових збитків компанії.

Нагадаємо, що Слов'янська ТЕС (ПАТ "Донбасенерго") 17 січня зупинила на аварійний ремонт енергоблок №7, про це повідомило правління ПАТ "Донбасенерго" в системі розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦБФР) 18 січня.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое