RSS
Новости
9 апреля, 20:30
Volvo і SSAB домовилися про виробництво "зелених" вантажівок з нульовими викидами
У цьому році Volvo планує почати виробництво прототипів автомобілів і компонентів зі сталі, виробленої SSAB з використанням водню, отриманого з поновлюваних джерел енергії. Дрібносерійне виробництво почнеться в 2022 році.

 

Одна з провідних у світі компаній - виробників вантажних автомобілів Volvo Group і сталеливарна компанія SSAB підписали угоду про співпрацю в галузі досліджень, розробок, серійного виробництва та продажу перших в світі автомобілів, виготовлених з нержавіючої "зеленої" сталі. Про це йдеться в спільній заяві шведського виробника вантажівок і виробника сталі.

"Це важливий крок на шляху до повністю кліматично нейтрального транспорту", ​​- заявив генеральний директор Volvo Мартін Лундштедт.

У цьому році Volvo планує почати виробництво прототипів автомобілів і компонентів зі сталі, виробленої SSAB з використанням водню, отриманого з поновлюваних джерел енергії. Дрібносерійне виробництво почнеться в 2022 році.

Volvo заявила, що її автомобілі будуть працювати без шкідливих викидів, не уточнивши, який тип двигуна буде використаний. І додала, що наразі компанія вивчає всі матеріали, які будуть використовуватися в конструкції машини, щоб виключити все, що зроблено за допомогою викопного палива.

Джерелом сталі буде підприємство з виробництва екологічно чистої сталі HYBRIT, яке належить SSAB, шведської державної компанії Vattenfall і шведської гірничодобувної компанії LKAB.

Раніше повідомлялося, що всі автомобілі Volvo стануть повністю електричними до 2030 року

 

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ua-energy.org
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!