RSS
Новости
16 апреля 2021, 10:17
Компанія British Airways інвестує $50 млн. у водневі авіаційні технології
British Airways інвестували $23 млн. в каліфорнійську компанію ZeroAvia, яка займається адаптацією сучасної авіатехніки з водневим паливом. Загалом інвестиції в стартап становлять понад $50 млн.

У 2021 році в молоду компанію ZeroAvia, яка минулого року здійснила польоти літака на водневих паливних елементах, вже інвестували такі компанії і фонди, як Horizon Ventures, Breakthrough Energy Ventures, Ecosystem Integrity Fund, Summa Equity і Shell Ventures.

Фінансування прискорить розробку ZeroAvia воднево-електричного двигуна для літака на мінімум 50 місць. Подібний літак американська компанія сподівається впровадити в сегмент комерційного авіатранспорту до 2026 року.

«Це нове фінансування прискорить наш шлях до рішень з нульовим рівнем викидів для великих регіональних літаків в комерційних масштабах», – сказав генеральний директор і засновник ZeroAvia Вал Міфтахов.

«Інноваційна технологія з нульовим рівнем викидів швидко розвивається, і ми підтримуємо розвиток водню в якості альтернативного джерела палива, тому що ми вважаємо, що він може дозволити нам досягти справжнього нуля викидів на близькомагістральних маршрутах до 2050 року», – сказав генеральний директор British Airways Шон Дойл.

Раніше ЕлектроВісті писали, що японська авіакомпанія Japan Airlines (JAL) почала використовувати для заправляння літаків біопальне, що виробляється зі старих речей. У компанії заявили, що вже здійснили перший рейс із пасажирами з аеропорту у Токіо до Фукуоки.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое