RSS
Новости
16 апреля 2021, 10:51
Ще один сонячний проект в Саудівській Аравії: 1,624 цента за кВт * год
Саудівська влада оголосила про кілька проектів, один з яких Shuaibah project потужністю 600 МВт, який побудує консорціум, що складається з ACWA Power, Gulf Investment і Al Babtain Contracting, який буде реалізований на умовах 1,04 цента США за кіловат-годину.

Інший проект, гігантський сонячний парк Sudair потужністю 1500 МВт (точніше його перша черга) почне працювати в другій половині 2022 року і буде продавати електроенергію за ціною 1,239 цента за кВт * год.

Окремо була опублікована інформація про ще один саудівський проекті і його цінові параметри.

Консорціум, що складається з компаній Masdar, EDF Renewables і Nesma оголосив про початок реалізації проекту сонячної електростанції потужністю 300 мегават (МВт) в Джидді (Jeddah 300 MW PV IPP project).

Міністерство енергетики Саудівської Аравії надало консорціуму право на будівництво цього об'єкта за результатами тендеру. Електростанція буде продавати електроенергію за ціною 60,9042 ріялів (16,24 долара США) за мегават-годину (1,624 цента за кіловат-годину). Консорціум підписав 25-річну угоду про закупівлю електроенергії (PPA) з Saudi Power Procurement Company (SPPC). Згідно з умовами PPA, консорціум забезпечить проектування, фінансування та експлуатацію електростанції, яка повинна почати роботу у 2022 році.

У заяві наголошується, що сонячна електростанція в Джидді буде використовувати новітні технології на ринку фотоелектричних систем, в тому числі двосторонні модулі та одновісні трекери (поворотні системи) для максимізації вироблення. Для очищення модулів також будуть використовуватися «сучасні роботи».

Раніше ЕлектроВісті писали, що Саудівська Аравія стане «ще однією Німеччиною» в секторі відновлюваних джерел енергії, про це заявив міністр енергетики Саудівської Аравії принц Абдулазіз бін Салман Аль Сауд під час виступу на саміті Future Investment Initiative (FII) в столиці Саудівської Аравії Ер-Ріяді.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое