RSS
Новости
16 апреля 2021, 12:59
Facebook досяг 100% частки ВДЕ в енергоспоживанні
Корпорація Facebook, власниця найбільшої соціальної мережі, повідомила, що її глобальні операції забезпечуються 100-відсотково відновлюваною енергією і здійснюються з нульовим рівнем (балансом) викидів.

Таким чином виконана мета, яка була поставлена ​​в 2018 році. Facebook вважає, що зміна клімату є нагальною проблемою, з якою стикається сьогодні світ, і вносить свій вклад в її рішення.

Для цього компанія інвестувала 8 млрд доларів в 63 сонячні та вітрові електростанції. «Ці проекти підтримують десятки тисяч робочих місць».

Сьогодні Facebook є одним з найбільших корпоративних покупців відновлюваної енергії, а обсяг його закупівель перевищив 6 гігават вітру та сонця в 18 штатах США й п'яти країнах. Тільки в 2020 році інтернет-гігант уклав контракти (PPA) на приблизно 1 ГВт нових проектів ВДЕ та запустив 2 ГВт проектів відновлюваної енергії для підтримки своєї діяльності. Всі 63 проекти ВДЕ розташовані в тих же мережевих зонах, що й дата-центри Facebook, підкреслює компанія. І всі ці проекти реалізовані завдяки Facebook.

Компанія повідомляє, що вона продовжує і продовжуватиме надалі інвестувати в проекти сонячної та вітрової енергетики, щоб зростання бізнесу Facebook забезпечувалося тільки відновлюваною енергією. Більш того, поставлена ​​нова мета: до 2030 року нульовий баланс викидів повинен бути досягнутий не тільки в рамках власної діяльності компанії, але і у всьому виробничо-збутовому ланцюжку. Для досягнення цієї мети Facebook буде тісно співпрацювати з постачальниками в рамках програми відповідального ланцюжка поставок, інвестувати в проекти по високоякісному видаленню вуглецю і продовжить пошук інноваційних способів скорочення викидів.

Раніше повідомлялося, що сінгапурська Sunseap Group підписала з Facebook багаторічну угоду про «віртуальну покупку» (VPPA) сонячної електроенергії від найбільшої в республіці морської плавучої сонячної електростанції в протоці Джохор (відокремлює Сінгапур від малайзійського штату Джохор).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое