RSS
Новости
23 апреля, 11:22
Китай зобов'язується знижувати споживання вугілля - Сі Цзіньпін
У своєму виступі на кліматичному саміті лідерів 22 квітня китайський президент Сі Цзіньпін не став робити гучних заяв. Такі заяви були зроблені в минулому році, коли глава КНР оголосив, що Китай стане вуглецево-нейтральним до 2060 г і досягне піку викидів вуглекислого газу до 2030 року.

Водночас один момент в його виступі слід виділити. Сі Цзіньпін повідомив, що Китай буде строго контролювати проекти з виробництва електроенергії на основі вугілля, строго обмежувати зростання споживання вугілля протягом 14-ї п'ятирічки (2021-2025) і поступово скорочувати його в період 15-ї п'ятирічки (2026-2030).

На Китай припадає більш ніж половина світового споживання вугілля, і глобальне завдання боротьби з кліматичними змінами без КНР не вирішується.

В своєму вступ президент Китаю неодноразово підкреслював прихильність країни до декарбонізації і запевнив у «рішучих загальнонаціональних діях по досягненню піку викидів вуглецю». «Ми будемо прагнути до досягнення більш екологічного економічного і соціального розвитку у всіх аспектах, приділяючи особливу увагу розвитку зеленої і низьковуглецевої енергетики. Ми продовжимо приділяти першочергову увагу збереженню навколишнього середовища та дотримуватися зеленого і низьковуглецевого шляху розвитку », - зазначив Сі Цзіньпін.

Раніше повідомлялося, що Китай планує підняти частку сонця і вітру в споживанні електроенергії до 16,5% до 2025 р.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!