RSS
Новости
23 апреля 2021, 11:54
ThyssenKrupp побудує електролізер для найбільшого у світі виробництва аміаку
Німецький промисловий концерн ThyssenKrupp повідомив про укладення контракту на проектування та поставку установки з виробництва зеленого водню для американської з CF Industries. Водень буде використовуватися для виробництва аміаку на майданчику CF Industries в штаті Луїзіана (США). За контрактом thyssenkrupp спроектує і поставить установку з виробництва водню потужністю 20 МВт на основі лужного електролізу води, а також всі необхідні компоненти.

Завод буде використовувати відновлювану енергію з мережі для виробництва зеленого водню, який потім буде перетворюватися в 20 тис. тонн зеленого аміаку на рік, який можна використовувати як високоефективну субстанцію для зберігання і транспортування відновлюваної енергії, а також безпосередньо в якості чистого палива, наприклад, для морських перевезень . Інженерні роботи і процедури закупівель вже почалися. Початок виробництва намічено на 2023 рік.

З шістьма заводами з виробництва аміаку і декількома заводами з виробництва добрив підприємство CF Industries стане найбільшим комплексом з виробництва аміаку у світі. Найбільший аміачний завод на цьому об'єкті також був поставлений ThyssenKrupp і заснований на його «перевіреному» процесі виробництва аміаку uhde®.

ThyssenKrupp є великим гравцем на ринку електролізерів і бере участь у багатьох знакових водневих проектах.

Раніше повідомлялося, що компанії thyssenkrupp Steel Europe, thyssenkrupp Uhde Chlorine Engineers і STEAG планують побудувати електролізний завод потужністю 500 МВт на ділянці STEAG в передмісті Дуйсбурга на заході Німеччини (STEAG - це німецька електроенергетична компанія).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!