RSS
Новости
23 апреля, 12:26
У США з'явиться перший у світі екологічний мікрорайон
У США у каліфорнійській долині Коачелла побудують перший у світі повністю екологічний мікрорайон з будинками, надрукованими на 3D-принтері.

Проект реалізують двома каліфорнійськими компаніями - Palari, групою сталого розвитку нерухомості, і Mighty Buildings, компанією будівельних технологій, Пустельний ландшафт.

На ділянці землі площею п'ять акрів у Ранчо Міраж буде зведено 15 3D-друкованих екологічно чистих будинків, які претендують на звання перших у своєму роді.

Будинки друкуються на великому складі штаб-квартири Mighty Buildings за допомогою масивних 3D-принтерів розміром з невеликі гаражі. 

Матеріал твердне практично миттєво, дозволяючи додати дах, шари ізоляції і зовнішні елементи одразу. До 80% робіт можна автоматизувати, стверджують у Mighty Buildings, що дозволить на 95% скоротити робочий час і у 10 разів зменшити кількість відходів у порівнянні зі звичайним будівництво.

«Наші принтери здатні зробити будинок площею 350 квадратних футів менш ніж за 24 години, - сказав Сем Рубен, співзасновник і головний директор зі сталого розвитку Mighty.

Кожен з будинків Ранчо Міраж буде мати три спальні і дві ванні кімнати площею 1450 квадратних футів, а також вторинну резиденцію на ділянці з двома спальнями і однією ванною.

Кожен будинок площею 10 тис. квадратних метрів матиме басейн на задньому дворі і можливість доплачувати за такі зручності, як кабінки для переодягання, гідромасажні ванни, кострища і душ на відкритому повітрі. Ціни будуть починатися з $ 595 тис. за базову модель 3BR/2BA і підніматися до $950 тис. за більш комфортний варіант.

До 2025 року в Каліфорнії потрібно побудувати, як мінімум, 1,8 млн нових будинків.

Нагадаємо, що Сполучені Штати мають намір до 2030 року на 50% скоротити викиди вуглекислого газу в атмосферу в порівнянні з рівнем 2005 року. Про це під час дводенного кліматичного саміту у Вашингтоні заявив президент Джо Байден.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!