RSS
Новости
23 апреля, 13:01
Австралія пообіцяла виділити $437 млн на «зелені» технології
Прем'єр-міністр Австралії Скотт Моррісон заявив, що країна витратить 565,8 млн австралійських доларів ($436,5 млн) на співфінансування досліджень і пілотних проектів в області зелених технологій. Таким чином Канберра прагне продемонструвати свою прихильність скороченню викидів вуглецю.

Хоча Моррісон не є прибічником ідеї скорочення викидів до нуля до 2050 року, посилаючись на ризик заподіювання шкоду економіці Австралії, він пообіцяв спільні інвестиції в розмірі $436,5 млн з партнерами з Великобританії, Японії, Кореї та Німеччини.

«Приведення нових енергетичних технологій до паритету дозволить істотно скоротити глобальні викиди – як в країнах, що розвиваються, так і в розвинених країнах – і гарантувати, що країнам не доведеться вибирати між зростанням економіки і декарбонізацією», – наголосив він.

Моррісон підкреслив, що «Австралія не зможе зробити ці технології глобально масштабованими і комерційно життєздатними самостійно».

Австралійський прем’єр додав, що міжнародні партнери інвестують в три-п'ять разів більше, ніж Австралія на дослідження та пілотні програми.

Паризька кліматична угода зобов'язує Австралію до 2030 року скоротити викиди вуглецю на 26% -28% в порівнянні з рівнем 2005 року.

Наразі невідомо, чи задовольнить рішення австралійської влади Сполучені Штати.

Раніше ЕлектроВісті писали, що австралійський державний орган Clean Energy Regulator опублікував у березні звіт про розвиток відновлюваної енергетики у 2020 році, як частина доповіді про вуглецевий ринок (Quarterly Carbon Market Report).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!