RSS
Новости
23 апреля, 16:41
Електрокросовер Hyundai Kona Electric йде з рідного ринку: компанія припиняє продаж через проблеми
Електричний кросовер Hyundai Kona Electric, який ще до не давнього часу носив звання бестселера марки, йде з рідного ринку. Компанія прийняла рішення зупинити продажі електромобіля в Південній Кореї через загоряння батарей, яке призвело до падіння попиту. Як повідомляється, в порівнянні з 2020 роком продажі моделі в першому кварталі 2021 року впали на 40%.

Цікаво, що у Північній Америці продажі моделі продовжать, хоча в США кросовер також потрапляв під відкликання. Залишиться Hyundai Kona Electric і на ринку Європи. Для цих ринків компанія підготувала оновлену версію кросовера з переробленої зовнішністю, ідентичною силовою установкою і «розумною» зарядної системою з можливістю управління через додаток BlueLink. Оновлений електромобіль компанія показала в листопаді 2020 року.


Для внутрішнього ринку покращений Kona Electric не був призначений вже спочатку, а виробництво його попередника завершилося в березні 2021 року.

Hyundai зосередиться на просуванні нового електричного флагмана – Ioniq 5, створеного за мотивами ретро-концепту Hyundai 45, який, в свою чергу, є сучасною версією першої самостійної моделі марки – Pony Coupe 1974 року. Авторство купе належить легендарному Джорджетто Джуджаро.


Раніше ElektroVesti писали, що Hyundai знову відкликає електричні Kona.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!