RSS
Новости
23 апреля 2021, 17:24
ПАТ «Черкасиобленерго» інвестувало в освіту фахівців 0,5 млн. грн
ПАТ «Черкасиобленерго» інвестувало в освіту фахівців 0,5 млн. грн. З 2021 р. підприємство дає можливість отримати освіту у Навчальному центрі обленерго не лише власним працівникам, а й студентам Черкащини, підписавши угоду про співпрацю з Черкаським державним технологічним університетом. Про це повідомила прес-служба енергетичної компанії.

ПАТ «Черкасиобленерго» інвестувало в освіту фахівців 0,5 млн. грн. З 2021 р. не лише працівники, а й студенти Черкащини отримають освіту у Навчальному центрі ПАТ «Черкасиобленерго». Це стало можливим завдяки угоді про співпрацю, яку підписали голова правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олег Самчук та ректор Черкаського державного технологічного університету (ЧДТУ) Олег Григор. Метою партнерства є забезпечення європейської освіти студентам ВУЗУ, а також якісної підготовки фахівців для енергетичних підприємств.

Відтепер студенти кафедри електротехнічних систем ЧДТУ зможуть не лише проходити практику на базі ПАТ «Черкасиобленерго», а й відвідувати лекції та практичні заняття у Навчальному центрі компанії. Для цього на постійній основі працюватимуть 4 викладачі.

«Ми впевнені, що освіта у нашому Навчальному центрі допоможе студентам університету якнайкраще оволодіти професією, а нам підготувати та отримати в майбутньому висококваліфікованих працівників. Планується, що вже на першому етапі ми розпочнемо підготовку студентів. Це буде не лише практика на робочих місцях, а й лекції наших висококваліфікованих спеціалістів, які відбуватимуться в унікальній лабораторії моделювання та аналізу виробничих ситуацій в електроенергетиці Навчального центру, причому в аудиторіях, що створені за аналогією з робочими місцями електромонтерів з експлуатації розподільних мереж», - розповів Олег Самчук.

«В умовах сучасної європейської освіти дуже важливо, аби студенти отримували не лише теоретичні знання, а й практичні навички безпосередньо від фахівців підприємства. Тісна співпраця з ПАТ «Черкасиобленерго» забезпечить реалізацію ефективного європейського освітнього процесу, в який ми нині інтегруємось й вважаємо найбільш ефективним», - коментує завідувач кафедри електротехнічних систем, доктор технічних наук,професор ЧДТУ Олександр Ситник.

За умовами угоди, викладачі та спеціалісти ПАТ «Черкасиобленерго» братимуть участь у формуванні тем курсових, дипломних та кваліфікаційних робіт, працюватимуть у екзаменаційних комісіях, рецензуватимуть випускні та кваліфікаційні роботи тощо. Крім того, «Черкасиобленерго» співпрацюватиме з університетом в різних напрямках навчальної, навчально-методичної, науково-дослідної роботи, зможе обмінюватись досвідом з метою поліпшення якості підготовки фахівців, закріплення теоретичних знань та їх практичного застосування на виробництві.

«Співпраця нашої енергетичної компанії з ЧДТУ матиме позитивний результат для нас та всіх учасників освітнього процесу. Обленерго отримає не лише освічений персонал, а й спеціалістів, які поєднують в собі науковців та практиків; університет – нові можливості для підвищення якості навчального процесу; студенти – можливість працевлаштування на підприємстві за наявності вакантних робочих місць», - резюмує директор з управління персоналом ПАТ «Черкасиобленерго» Надія Братаніч.

Раніше ElektroVesti писали, що Господарський суд Черкащини припинив процес банкрутства ПАТ «Черкасиобленерго».

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: elektrovesti
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое