RSS
Новости
30 апреля 2021, 11:23
ДТЕК планує не знижувати у 2021 році видобуток вугілля, компанія хоче домогтися показника на рівні 17 млн тонн - гендиректор "ДТЕК Енерго"
Енергокомпанія "ДТЕК Енерго" планує у 2021 році видобуток вугілля на рівні 17 млн тонн, що порівняно з показниками 2020 року, повідомив генеральний директор компанії Ільдар Салєєв.

"Ми налаштовані на те, щоб не знижувати обсяги видобутку. За "Павлоградвугіллям" в цьому році має бути порядку 16 млн, ще 1 млн повинна добути шахта" Білозерська ". Поки ми на ці плани налаштовані", - сказав він.

При цьому Салєєв зазначив, що такий обсяг видобутку компанія планує, попри те, що дві шахти "Павлоградвугілля" - "Благодатна" і "Сташкова" - в поточному році завершують відпрацювання своїх запасів.

"Павлоградвугілля" буде працювати вісьмома шахтами. І вони будуть добувати стільки, скільки добували в минулому році десять шахт ", - пояснив Салєєв.

Водночас Салеев підкреслив, що в умовах дефіциту коштів компанія бачить вугілля власного видобутку єдиним джерелом поповнення своїх складів.

"Та й з фундаментальної точки зору правильно брати вугілля всередині України, ніж підтримувати інші країни", - висловив думку гендиректор ДТЕК Енерго.

Нагадаємо, що навантаження на теплову генерацію в опалювальний сезон 2020/2021 років було в середньому вдвічі вищим, ніж в аналогічний період минулого року, причиною цього став несвоєчасний вихід з ремонтів енергоблоків атомних електростанцій і зростання споживання.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое