RSS
Новости
7 мая, 09:23
Зросла вартість зарядки для електрокарів, як утилізують літій-іонні батареї, та Mercedes готує повнорозмірний електричний кросовер - та інше за вчора
ЕлектроВісті вибрали для вас цікаві новини за вчора.

Вартість зарядки на громадських зарядних станціях зросла для електромобілів на 70%

EUPD Research проаналізувала 383 тарифи від більш ніж 200 різних провайдерів, щоб визначити динаміку цін на громадських зарядних станціях. Аналітики взяли за основу витрати на Renault Zoe, одну з найбільш продаваних моделей електромобілів в Німеччині. Експерти прийшли до висновку, що середня вартість зарядки при річному пробігу в 14 000 кілометрів зросла з 540 євро в 2019 році до приблизно 918 євро в 2021 році - зростання склало 70 відсотків. У перерахунку на вартість зарядки на 100 кілометрів це означає, що в 2019 році водіям доводилося платити в середньому 3,86 євро, а три роки по тому вже 6,56 євро.

 

Електромобілі наступають: Що буде з використаними батареями?

Станом на літо 2020 року в Україні було зареєстровано майже 23 тис. електромобілів і приблизно стільки ж "гібридів", а за наявними даними на кінець квітня 2021-го число електрокарів склало вже майже 27,5 тис. одиниць. Вже на найближче майбутнє уряд передбачає стимулювання використання електрокарів. Про таку необхідність говорить і зростаючий попит на авто, які не потребують бензину, і світові тенденції, в які Україна так чи інакше залучена. А це означає, що, рано чи пізно, наша країна зіткнеться з необхідністю утилізації літій-іонних батарей, широко використовуваних виробниками. Це трудомісткий і небезпечний процес. В Європі, де обсяги продажів електрокарів ростуть з кожним роком, про це вже замислюються. І пропонують перші раціональні рішення.

 

Mercedes-Benz готується вивести повнорозмірний електричний кросовер

Mercedes-Benz проводить тести робочих прототипів перспективного повнорозмірного електричного кросовера EQS SUV, фото одного з них потрапили у вільний доступ. Зрозуміло, машина обклеєна маскувальною плівкою, але деякі відомості про EQS SUV вже відомі.

 

Системний оператор 30 квітня-4 травня обмежив генерацію з ВДЕ сумарно на 5,4 ГВт

Оператор системи передачі «НЕК« Укренерго» 30 квітня-4 травня віддав диспетчерські команди на розвантаження генерації з відновлюваних джерел енергії на сумарну потужність 5416 МВт, з яких 4358 МВт було віддано через Систему управління обмеженнями ВДЕ.

 

МЕА: «Попит на ключові корисні копалини виросте в 6 разів до 2040 року»

Міжнародне енергетичне агентство опублікувало парадоксальний звіт по глобальному зниженню викидів CO2 і попиту на викопні джерела енергії. Аналітики вважають, що деякі країни надто поспішають з реалізацією своїх зелених стратегій - чим більше уряди намагаються перейти на нові рішення, тим сильніше зростає потреба заводів у вугіллі, нафті та газі. Попит на них може вирости в найближчі 15 років в 6 разів, і тільки ближче до 2050 року почне знижуватися.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!