RSS
Новости
7 мая 2021, 14:36
Попит на Tesla б'є рекорди: компанія вже розпродала весь квартальний запас
Tesla розпродала весь запас автомобілів на другий квартал 2021 роки за два місяці до його закінчення. Керівництво чекало високий попит на нові версії Model S і Model X, але зростає кількість замовлень і на Model 3 і Model Y.

Про високий попит на продукцію компанії в першому кварталі цього року глава Tesla Ілон Маск розповів на нещодавній зустрічі, присвяченій фінансовим підсумкам початку 2021 року.

«Ми спостерігали реальне зрушення в сприйнятті електричних автомобілів, і наш попит - найвищий з того, що ми бачили. Ми звикли до зниження попиту в першому кварталі, але побачили зростання попиту, який перевершив звичайне сезонне скорочення пропозиції в першому кварталі».

Схоже, що тенденція збереглася і в другому кварталі. І тепер перед компанією стоїть завдання випустити і доставити замовлені автомобілі клієнтам. У другому кварталі Tesla збиралася злегка підвищити обсяги виробництва в порівнянні з рекордними показниками минулого кварталу - 180 338 автомобілів за три місяці. Цілком можливо, що продажі складуть більше 200 тисяч електромобілів, особливо з огляду на потужності нової шанхайської фабрики.

На ринку електромобілів США перші два місця за перший квартал 2021 зайняли Model Y і Model 3, і тільки третє з гігантським відривом від лідерів дісталося Chevy Bolt. Відрив не просто великий, він фантастичний: обох Tesla в США продано 75 337 штук, а Chevy Bolt - 9025 штук. На четвертому місці рейтингу Ford Mustang Mach-e - його продажі склали всього 6614 штук.

У Китаї Model 3 на другому місці за популярністю, але поступається вона супердешевому двомісному мініелектрокару Wuling Mini EV, який коштує в 10 разів дешевше Tesla. І при цьому розрив у продажах між ними менше, ніж в два рази - 96 674 проданих Wuling проти 52 859 одиниць Model 3.

За даними з усього світу в березні було продано 75 888 штук Tesla Model 3, 39 745 штук - Wuling HongGuang Mini і 32 197 - Tesla Model Y. Тобто сукупні продажі Tesla перевищили 108 тисяч машин.

Як заявив Маск на тому ж заході, інвестори повинні бачити в Tesla не просто виробника автомобілів або енергетичну компанію, а сукупність стартапів. І незабаром з брендом Tesla будуть точно так же асоціювати технології штучного інтелекту і робототехніки, як зараз - автомобілі та акумулятори.

Раніше ElektroVesti писали, що Tesla переведе всі зарядні станції Supercharger на поновлювані джерела енергії вже до кінця 2021 року.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое