RSS
Новости
7 мая, 22:42
Одеса може лишитися зарядних станцій для електромобілів: влада готує демонтаж
Минуло трохи більше року з тогорічної історії, коли міська влада Одеси почала виносити приписи про демонтаж зарядних станцій для електромобілів. І ось знову винесено постанови про демонтаж зарядних станцій для електромобілів.

Як пишуть одесити у Facebook, за останній тиждень Управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів оформило приписи про демонтаж двох зарядок: №116007 від 30.04.2021 року на просп. Добровольського 130/5 та №116096 від 06.05.2021 року на вул. Великій Арнаутській, 15.

Офіційний привід – встановлення без договору на право користування місцями для розміщення тимчасової споруди (елементу вуличної торгівлі). Але на думку одеситів, справжня причина – бажання отримати контроль над перспективним напрямком ринку. Ці дії дещо розходяться з попередніми обіцянками міської влади.

Така реакція одеситів зробила свою справу. Як говориться в повідомленні під постом про демонтаж зарядок, у мережі є усна домовленість з Олексієм Козловим, виконуючим обов’язки начальника управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міськради, що до визначення електромобільної стратегії в Одесі, зарядні станції чіпати не будуть.

«Дякую всім, хто зайняв активну позицію по цьому питанню, є надія, що здоровий глузд в владних кабінетах міста чують и прислухаються. Але не розслабляємося)))», – говориться у дописі.

Раніше повідомлялося, що аналітики порахували кількість електромобілів у світі

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!