RSS
Новости
14 мая, 13:47
Ціна, час зарядки та запас ходу: експерти назвали ключові фактори, які прискорять перехід на електромобілі
Світові експерти визначили ключові чинники успіху електричних транспортних засобів.

Виробник мастильних матеріалів Castrol опублікував результати дослідження, метою якого було визначення факторів, що впливають на зростання популярності електромобілів. В опитуванні брали участь фахівці Castrol, транснаціональної нафтогазової компанії British Petroleum та команда Jaguar, яка представляє німецьку марку на чемпіонаті Формули E.

Основним визначальним чинником дослідники назвали цінник. На даний момент він занадто високий. Електромобілі були б привабливішими, якби коштували близько 36 тисяч доларів.

Друга причина – час зарядки батареї. Власники електромобілів не готові витрачати на це більше 31 хвилини.

Третій фактор – запас ходу. Більшість вважає, що електромобіль повинен проїжджати на одному заряді батареї не менше 469 км.

Також дослідники визначили три основних напрямки, які сприятимуть розвитку електромобілів. Це спільні розробки, співробітництво розробників та виробників, достатнє інформування потенційних користувачів про переваги автомобілів з електричними силовими установками.

На думку експертів, масовий перехід на електромобілі може відбутися не раніше 2030 року. Це збігається з думкою деяких автовиробників, які планують через 9 років продавати виключно електромобілі. Про подібні плани вже заявили Jaguar Land Rover, General Motors, Ford, Volvo та Mini.

Раніше повідомлялося, що аналітики порахували кількість електромобілів у світі: майже половина з них – в Китаї

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!