RSS
Новости
21 мая 2021, 10:50
Ford створить з SK Innovation СП з виробництва акумуляторів
Другий за величиною американський виробник автомобілів Ford Motor і південнокорейський виробник акумуляторів SK Innovation створять спільне підприємство по виробництву акумуляторів в Сполучених Штатах, щоб підтримати зусилля американського уряду по підтримці електромобільності в країні

Компанії оголосили, що підписали меморандум про взаєморозуміння зі створення спільного підприємства, яке буде називатися BlueOvalSK. За їхніми словами, виробництво акумуляторних елементів, а також допоміжних модулів, як очікується, почнеться до середини десятиліття.

Переговори про СП продовжилися минулого року після того, як SK Innovation погодилася виплатити $1,8 млрд LG Energy Solution, «дочки» LG Chem Ltd, для врегулювання спору про комерційні крадіжки. Цей спір поставив під загрозу виробництво на заводі акумуляторних батарей SK Innovation в Джорджії. Завод, який будується, обслуговуватиме Ford і німецького автоконцерну Volkswagen.

Днями Байден закликав до державних субсидій для нових підприємств з виробництва акумуляторів в рамках свого плану зі збільшення електромобільності на $174 млрд під час відвідин заводу Ford EV в Мічигані. Він також згадав роль своєї адміністрації в посередництво у врегулюванні угоди між SK і LG Chem.

Підприємство Ford-SK підкреслить тісні зв'язки між США і Південною Кореєю в області електромобілів, що є ключовим пріоритетом для Байдена.

До 2030 року Ford планує виробляти до 140 гігават-годин годин енергії для акумуляторних елементів в рік в Північній Америці і до 240 ГВт-год у всьому світі.

SK Innovation має виробничі потужності по виробництву акумуляторів в США, Угорщині, Китаї і Південній Кореї з річною потужністю близько 40 ГВт*год. Концерн має намір збільшити річну потужність приблизно на 125 ГВт*год до 2025 року, а батареї зможуть живити близько 1,8 млн електромобілів.

Угода з SK може допомогти Ford піти тим самим шляхом, що і його конкурент General Motors Co., найбільший автовиробник США за часткою ринку, який створює спільне підприємство з виробництва акумуляторів з LG Energy.

Раніше ЕлектроВісті писали, що компанія Solid Power, виробник твердотільних акумуляторів, оголосила про притягнення 130 мільйонів доларів від BMW Group, Ford Motor Company і Volta Energy Technologies. Крім того, Ford і BMW розширили існуючі угоди про спільні розробки з Solid Power, щоб забезпечити поставки твердотільних акумуляторів для електромобілів в майбутньому.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!