RSS
Новости
21 мая 2021, 11:54
Daimler планує перевести більшу частину своїх ресурсів на розробку автомобілів з нульовим рівнем викидів
Daimler Truck, найбільший у світі виробник вантажівок та автобусів планує перевести більшу частину своїх ресурсів на розробку автомобілів з нульовим рівнем викидів та прогнозує, що вантажівки з акумуляторним і водневим двигуном можуть бути конкурентоспроможними з дизелями по вартості в кінці цього десятиліття.

Поточні обмеження - більш високі витрати та відсутність інфраструктури для заправки та зарядки.

Компанія очікує, що вартість таких транспортних засобів впаде до паритету з дизельними двигунами десь після 2025 року для автомобілів з акумулятором і після 2027 року. для вантажівок на водневих паливних елементах.

Компанія оприлюднила план співпраці з енергетичною компанією Shell щодо створення до 2025 року коридору для заправки воднем протяжністю 1200 кілометрів, який з'єднає Роттердам в Нідерландах і Гамбург та Кельн в Німеччині. До 2030 року Shell побудує уздовж нього 150 водневих станцій.

Компанія планує використовувати водень на далеких маршрутах, стверджуючи, що вантажівки з акумуляторним живленням більш ефективні для доставки на короткі відстані.

Раныше ЕлектроВісті писали, що підрозділ Daimler AG, що займається виробництвом вантажівок, в цьому році зосередиться на відновленні прибутку та почне виробництво великої електричної вантажівки. Daimler Truck після понад столітньої спільної роботи збирається відокремитись від концерну та стати відкритим акціонерним товариством.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое