RSS
Новости
21 мая, 16:00
Жертва бюрократії: запуск заводу Tesla у Берліні відкладено до кінця 2021 року
Перший «європейський» завод Tesla недалеко від Берліна планували запустити влітку цього року, але запуск відкладається. Про це голова компанії Ілон Маск заявив після відвідування будівництва Gigafactory 4 у минулі вихідні.

Берлінська «Гігафабрика» стала жертвою німецької бюрократії. Причиною затримки він назвав німецьку бюрократію і зайву зарегульованість, але зустрічатися особисто з німецькими чиновниками не став.

«Я вважаю, що всім було б легше, якби стало менше бюрократії. Потрібно придумати якийсь інструмент, який дозволив би скасовувати зайві законодавчі вимоги. Інакше з часом всілякі обмеження будуть лише наростати до того часу, поки всі не будуть змушені просто зупинити свою роботу », – сказав Маск.

Завод у Німеччині буде випускати акумуляторні батареї, силові установки та автомобілі. Проектна потужність Gigafactory 4 складе 500 тисяч автомобілів на рік.

Першим на конвеєр поставлять кросовер Model Y, потім – седан Model 3. Крім цього в столиці Німеччини або поблизу від міста буде створено дизайн-центр та інжиніринг-центр Tesla.

Раніше ElektroVesti писали, що будівництво заводу Tesla під Берліном затягується через скарги німецьких екоактивістів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!