RSS
Новости
21 мая 2021, 19:20
Євразійська економічна комісія обнулила ввізні мита на матеріали для сонячних панелей
Євразійська економічна комісія на два роки обнулила ставки ввізних митних зборів щодо ряду товарів, які використовуються при виробництві сонячних панелей.

Таке рішення прийняла Рада ЄЕК. 

Відтак нульові ставки ввізного мита встановлюються для імпортних матеріалів і сировини для випуску фотоелектричних елементів і двосторонніх фотоелектричних модулів на основі гетероструктурної технології. На території Євразійського економічного союзу (ЄАЕС) виробництво аналогів з необхідними якісними характеристиками відсутнє.

В даний час ставка мита щодо цих матеріалів становить 6,5%.

Рада ЄЕК також доручила колегії комісії в оперативному порядку розглянути питання про обнулення ставок мит щодо ще декількох категорій товарів, які використовуються для виробництва сонячних панелей.

У комісії розраховують, що "прийнята міра буде мати велике значення для прийняття рішень про збільшення виробничих потужностей з випуску сонячних панелей".

"Технологія виробництва двосторонніх сонячних панелей робить продукцію затребуваною не тільки на території Союзу, а й на зарубіжних ринках, - прокоментував рішення Ради ЄЕК директор департаменту митно-тарифного і нетарифного регулювання ЄЕК Ваагн Казарян. - Схвалене сьогодні рішення допоможе підтримати внутрішніх виробників".

Рішення Ради ЄЕК набирає чинності через 10 календарних днів після опублікування.

Раніше повідомлялося, що Індія ввела нові митні збори на імпортні сонячні модулі

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!