RSS
Новости
28 мая 2021, 10:18
Індонезія може ввести податок на викиди вуглецю
Індонезія може ввести податок на викиди вуглецю для скорочення викидів парникових газів.

Нововведення планують запровадити у рамках капітального перегляду податкової системи, включаючи податок на додану вартість (ПДВ).

Країна могла б націлити викиди на використання викопних видів палива, таких як вугілля, дизельне паливо і бензин, заводами і транспортними засобами.

Крім того, податок на викиди вуглецю може бути зосереджений на вуглецевих секторах, таких як целюлозно-паперова, цементна, електроенергетична та нафтохімічна промисловість.

Уряд збирається ввести податок на викиди вуглецю для паливної, автомобільної, целюлозно-паперової, цементної, електроенергетичної та нафтохімічної галузей промисловості.

Передбачається, що нововведення допоможе Індонезії скоротити викиди парникових газів і зібрати кошти для екологічних і соціальних програм.

Мінфін Індонезії також розглядає варіант диференціації податку на додану вартість для товарів першої необхідності і предметів розкоші. Зараз на все діє єдиний тариф у 10 відсотків, а рис, кукурудза, питна вода, електрика та фінансові послуги податком не обкладаються.

Викиди CO2 при спалюванні енергії збільшилися на 5% на рік в період з 1990 по 2019 рік. На частку вугілля припадає 59% енергобалансу Індонезії.

Раніше ЕлектроВісті писали, що в Індонезії мають намір впровадити спалювання біомаси на 52 існуючих вугільних електростанціях загальною потужністю 10,6 ГВт.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое