RSS
Новости
28 мая 2021, 11:54
Nissan веде переговори про будівництво заводу з виробництва акумуляторів у Великобританії
Японський автомобільний концерн Nissan Motor Co. веде переговори про будівництво великого заводу з виробництва акумуляторів для електромобілів у Великобританії.

За даними видання, Nissan обрав Великобританію в якості основного центру виробництва акумуляторів за межами Японії.

Завод, який буде побудований на існуючому комплексі японського концерну в Сандерленді, матиме потужність 200 тис. батарей в рік і створить тисячі робочих місць.

Очікується, що в найближчі роки продажі електромобілів на ринку Великобританії різко виростуть, оскільки уряд має намір заборонити торгівлю новими традиційними авто до 2030 року.

«Після запуску електромобілів і акумуляторів у Великобританії у 2013 році з Nissan Leaf наш завод в Сандерленді зіграв інноваційну роль у розвитку ринку електромобілів», – йдеться в заяві Nissan.

Представник Міністерства у справах бізнесу, енергетики і промислової стратегії заявив, що уряд має намір зробити Великобританію домом для масового виробництва акумуляторів для електромобілів.

«Ми прагнемо до того, щоб Великобританія продовжувала залишатися одним з кращих місць у світі для автомобільного виробництва за допомогою великої інвестиційної програми по електрифікації ланцюжків поставок, створення робочих місць і забезпечення конкурентоспроможного майбутнього для цих секторів», – сказав він.

Нагадаємо, що у минулому році продажі пікапів Nissan Titan впали до 26 441 одиниці, при цьому компанія знайшла цікавий спосіб збільшити продажі. Як повідомляється, покупці Nissan Titan отримають електромобіль Nissan Leaf в подарунок на два роки.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: mind.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое