RSS
Новости
28 мая 2021, 14:35
Представники МАГАТЕ протестували обладнання РАЕС для перевезення відпрацьованого ядерного палива
НАЕК «Енергоатом» повідомила, що Рівненську АЕС з робочим візитом відвідали представники Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ), яке здійснює контроль щодо застосування гарантій до ядерного матеріалу в рамках міжнародної угоди.

Метою візиту техніків та інспектора МАГАТЕ стало налагодження й тестування обладнання, яке забезпечує виконання гарантій Агентства на вагонах для перевезення контейнерів HI-STAR, що транспортуватимуть відпрацьоване ядерне паливо зі станції до Централізованого сховища відпрацьованого ядерного палива (ЦСВЯП). 

Роботи виконувались за участі фахівців компанії Holtec International та відокремлених підрозділів Енергоатома «Атомпроектінжиніринг» і «Атомремонтсервіс». 

«Результатом візиту стало тестове опечатування електронними печатями системи RMSA контейнерів HI-STAR на вагонах, призначених для їх перевезення, та тестове опечатування металевими печатями кришки контейнеру HI-STAR. Контроль за виконанням робіт здійснював головний спеціаліст – державний інспектор Інспекції з ядерної безпеки на Рівненській АЕС Віталій Малютяк», – повідомили в компанії.

Раніше ElektroVesti писали, що інспекція МАГАТЕ перевіряє Запорізьку АЕС.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое