RSS
Новости
28 мая 2021, 16:42
Німеччина дозволить безпілотним авто пересуватися дорогами загального користування з 2022 року
У 2022 році на дорогах Німеччини можуть з’явиться автономні транспортні засоби. Депутати нижньої палати парламенту прийняли нові правила для безпілотних автомобілів, які вступлять в силу після затвердження верхньою палатою парламенту.

За заявою уряду Німеччини, після затвердження це буде перша в світі законодавча база для інтеграції автономних транспортних засобів у регулярний рух. Ухвалений депутатами Бундестагу законопроект дозволяє використовувати автономні транспортні засоби на регулярній основі по всій Німеччині. Ця норма стосується автомобілів з системами четвертого рівня автономності (електроніка повністю курує автомобілем без участі людини).

Починаючи з 2022 року на німецьких вулицях з’являться маршрутні автобуси без водія. Також автономним транспортним засобам буде дозволено перевозити товари, а «дворежимні транспортні засоби» можна буде використовувати для автоматичного паркування автомобілів. Пересуватися на безпілотниках зможуть і звичайні автомобілісти, тоді як раніше їх можна було тільки в комерційних та промислових зонах при наявності спеціального дозволу.

Прийняття законопроекту підтримали і представники автомобільної галузі Німеччини. На їхню думку, допуск технології до дорогах загального користування дозволить підвищити безпеку дорожнього руху, поліпшити якість життя та ефективніше боротися зі змінами клімату.

Нагадаємо, в Німеччині минулого місяця зафіксували неймовірний ріст продажів електромобілів. Так, протягом жовтня в ФРН кількість реєстрацій нових автомобілів на електротязі зросла на 365%.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!