RSS
Новости
4 июня 2021, 10:18
В аеропорту Абу-Дабі завершують будівництво найбільшого автопарку на сонячних панелях
Аеропорти Абу-Дабі та Масдар оголосили про завершення будівництва найбільшої автостоянки на сонячних батареях в Абу-Дабі, що дозволить заощадити 5300 тонн вуглекислого газу на рік. Електростанція складається з 7542 сонячних панелей, що генерують електроенергію.

Сонячний фотоелектричний проект потужністю 3 МВт встановлений для затінення автомобілів на короткостроковій автостоянці терміналу в міжнародному аеропорту Абу-Дабі.

Згенерована електрика буде використана для живлення автостоянки, а надлишок енергії надходитиме в інші секції аеропорту.

Masdar реалізував проект під ключ, включаючи фінансування, проектування, закупівлі та будівництво. За умовами договору, Masdar також надаватиме послуги з експлуатації та технічного обслуговування протягом 25-річного періоду.

Енергетична стратегія ОАЕ на 2050 рік має на меті збільшити відсоток чистої енергії в енергетичному комплексі країни до 50%.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Міжнародний аеропорт Кочін, штат Керала, Індія, є першим у світі, що повністю забезпечується електроенергією від сонячних панелей. Нещодавно аеропорт ввів в експлуатацію плавучу фотоелектричну установку потужністю 452 кВт.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!