RSS
Новости
4 июня 2021, 11:54
NEFCO не готова відновити інвестиції в ВДЕ в Україні через позицію уряду
NEFCO (Nordic Environment Finance Corporation) відмовляється інвестувати в нові проекти у сфері ВДЕ в Україні, чекаючи, коли уряд країни почне дотримуватися взяті на себе зобов'язання.

Як говориться в листі організації Європейсько-українського енергетичного агентства (ЄУЕА) 3 червня, яке агентство оприлюднило на своєму сайті, NEFCO вважає введення акцизного податку на електроенергію ВДЕ неправильним кроком, пропонуючи субсидувати чисту енергію, збільшуючи податок на викиди CO2.

Організація також стурбована невиконанням "Гарантованим покупцем" зобов'язань по оплаті виробленої ВДЕ електроенергії, що порушує досягнуті в минулому році з урядом домовленості.

"NEFCO серйозно розчарована тим, що уряд України заднім числом знижує "зелені" тарифи для вже затверджених проектів", - йдеться також у листі.

Раніше експерти повідомляли, що плани уряду щодо введення 3,2% -го акцизу для електроустановок на ВДЕ, які були оприлюднені в так званому "ресурсному законопроекті" №5600, не відповідають стратегічному політичному курсу України.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!