RSS
Новости
4 июня 2021, 16:21
Французький стартап VoltAero запустить сервіс аеротаксі на гібридних літаках
Французька компанія VoltAero оголосила про готовність забезпечити приватні перельоти на гібридних літаках Cassio власної розробки. Запустити сервіс аеротаксі стартап планує вже з 2023 року. Пасажирів обслуговуватимуть чотиримісні Cassio 330, шестимісні Cassio 480 та десятимісні Cassio 600.

Силова установка літака представляє собою двигун внутрішнього згоряння, доповнений кількома електромоторами. Працює система так, що потужність може подаватися безпосередньо на гвинт в повністю електричному, гібридному та «важкому» режимах.

Перельоти до 200 км VoltAero Cassio виконує на електротязі. М’який гібридний діапазон – від 200 до 600 км та важкий гібридний для далеких польотів – до 1200 км. Максимальна швидкість польоту – 360 км/год. Для зльоту досить смуги протяжністю 550 метрів.

З жовтня 2020 року переобладнаний Cessna 337 Skymaster здійснив понад 80 перельотів, що дозволило VoltAero почати процес сертифікації свого гібридного літака.


Підняти в небо повномасштабний прототип аеротаксі Cassio та отримати сертифікат для серійного виробництва і експлуатації французи планують до кінця 2022 року. Це дозволить почати пасажирські перевезення вже у 2023 році.

Замовити політ можна буде через додаток, який для VoltAero розробила компанія KinectAir. Він аналогічний додаткам для виклику звичайного таксі. Користувач може обрати маршрут, дату та кількість пасажирів.

Раніше ElektroVesti писали, що в Італії планують побудувати порт незвичайної конструкції для аеротаксі.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое