RSS
Новости
18 июня, 14:46
Екстрім ЛТД проводить заводські випробування шафи захисту, автоматики і управління для реклоузера від ZPUE
В Харкові пройшли заводські випробування нового продукту Екстрім ЛТД – шафи захисту, автоматики і управління для реклоузера від компанії ZPUE (Польща).

Представники Екстрім ЛТД Євген Климахін та Іван Яковенко спільно з представником компанії ZPUE провели у високовольтній лабораторії одного із харківських вищих навчальних закладів високовольтні вимірювання і перевірили взаємодію шафи захисту, автоматики і управління на базі SEL-751 (SEL, USA) з реклоузером THO-RC27 (ZPUE Koronea, Poland).

 

Реклоузер це - інтелектуальний комутаційний апарат, що поєднує в одному пристрої силовий вакуумний вимикач зовнішнього виконання з інтегрованою системою вимірювання струмів і напруг, і мікропроцесорну шафу управління з просунутими функціями захистів і автоматики, спеціально адаптованими під потреби повітряних розподільчих мереж.

 

Реклоузер виконує функцію децентралізованої автоматизації розподільчих мереж, надаючи найбільш ефективний спосіб підвищення показників надійності електропостачання споживачів. Застосування реклоузера забезпечує автоматичне відключення пошкоджених ділянок без відключення інших споживачів.

 

Крім протиаварійних функцій і можливості автоматичного резервування живлення реклоузери виконують функції моніторингу, обліку характеристик електромережі. При необхідності виконання ремонтних робіт і для пошуку місця пошкодження за допомогою реклоузера оперативно і дистанційно може бути змінена схема мережі, що значно скорочує час проведення аварійно-відновлювальних робіт. Встановлене обладнання інтегровано в систему диспетчерського управління та збору даних (SCADA), внаслідок чого параметри мережі відображаються в режимі реального часу на диспетчерському пункті. У разі відхилень система автоматично виокремлює пошкоджену ділянку і, наскільки це можливо, самостійно відновлює живлення споживачів, провівши всі необхідні перемикання автоматично або за допомогою віддаленого диспетчерського управління.

 

Установка реклоузерів - це одна із складових частин цифрової трансформації електромережевого комплексу, яка дуже необхідна український енергетиці.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ЭлектроВести
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!