RSS
Новости
11 июня 2021, 10:50
Сонячна електростанція плюс водень - німецька компанія буде будувати автономні житлові будинки
HPS Home Power Solutions GmbH оголосила про початок співпраці з домобудівною компанією Wohnwerke GmbH, яка буде пропонувати своїм клієнтам Picea в якості стандартного обладнання для індивідуальних житлових будинків. Демонстраційний будинок буде побудований в Асперглен-Рудерсберг недалеко від Штутгарта.

«Використовуючи сонячну енергію та інноваційну водневу технологію перетворення енергії в газ (Power-to-Gas), Picea забезпечує цілорічне, безвуглецеве та незалежне електропостачання одно- та двоквартирних будинків», - йдеться в заяві.

Також наголошується, що пристрій пропонує «більш ніж в 100 разів більшу ємність» акумулювання енергії, ніж доступні сьогодні на ринку батареї.

Система вперше дозволить «легко та ефективно» використовувати водневу технологію в приватних будинках.

Що стосується опалення, раніше наголошувалося, що для «звичайного» будинку потрібне додаткове джерело теплової енергії. Виробник системи говорив, що обладнання може забезпечити до 60% необхідного тепла. Лише самі енергоефективні (енергопасивні) будівлі, можливо, зможуть обійтися тільки Picea.

Лукас Неддерманн, керуючий директор Wohnwerke, зазначає: «Наші клієнти піклуються про якість і навколишнє середовище та шукають екологічно безпечні рішення для життя. Тому ми дуже раді, що знайшли партнера з інноваційною системою picea, за допомогою якої ми можемо реалізувати енергетично самодостатню будівлю. Разом з HPS ми граємо роль першопрохідника на ринку водневого акумулювання енергії в приватних будинках».

Раніше ЕлектроВісті писали, що організація The International Council on Clean Transportation (ICCT) опублікувала невеличку доповідь Hydrogen for heating? Decarbonization options for households in the European Union in 2050 («Водень для опалення? Варіанти декарбонізації для домогосподарств в Європейському союзі в 2050 році»).

У цьому дослідженні порівнюється прогнозна вартість декількох технологій опалення житлових приміщень з низьким або нульовим рівнем викидів парникових газів (ПГ) в 2050 році: (1) водневі котли, (2) водневі паливні елементи з допоміжним водневим котлом для холодних періодів, (3) повітряні теплові насоси, що використовують відновлювальну електроенергію, та (4) теплові насоси з допоміжним водневим котлом для холодних періодів.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: renen.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое