RSS
Новости
11 июня 2021, 11:22
BayWa r.e. вивчає потенціал виробництва екологічно чистого водню в Нідерландах
Компанія BayWa r.e. AG вивчає потенціал виробництва екологічно чистого водню в рамках пілотного проекту «SinneWetterstof» в Нідерландах. Компанія та її голландська дочірня компанія GroenLeven працюють спільно з голландською мережевою компанією Alliander над проектом, який був запущений восени 2020 року, і зараз починають підготовку до будівництва заводу з виробництва водню.

За даними компанії, надлишки електроенергії з 50-мегаватної сонячної ферми будуть використовуватися для електролізної установки. «Проект також дозволить перевірити, якою мірою електролізер може слідувати профілю генерації сонячної електростанції та розв’язувати проблеми перевантаження мережі», - заявили в BayWa AG. Будівництво планується завершити до кінця серпня, а система повинна бути повністю введена в експлуатацію до кінця 2021 року.

BayWa r.e. підписала угоду з Orangegas про покупку зеленого водню з проекту SinneWetterstof. Orangegas буде розподіляти водень по різних заправних станціях в Нідерландах.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Нідерланди виділили близько 2 млрд євро на реалізацію в порту Роттердама проекту з уловлення та зберігання вуглецю.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: sunnik.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!