RSS
Новости
11 июня 2021, 11:54
Правоохоронні органи перевірять Peugeot та Citroen, через можливе занизиження автовиробниками показників викидів дизельних моторів
Повідомлення про те, що проти ще двох автовиробників Альянсу ведеться розслідування, з'явилося на сайті Stellantis. Відзначається, що правоохоронні органи перевірять причетність Peugeot і Citroen до так званого «Дізельгейту». Відзначається, що компанії могли занижувати показники шкідливих викидів своїх автомобілів з дизельними двигунами, випущених в період з 2009 по 2015 роки.

Як випливає з позову, Peugeot повинна внести заставу в € 10 млн і надати банківські гарантії на € 30 млн. Citroen внесе € 8 млн і € 25 млн відповідно.

«Керівництво компаній твердо переконане в тому, що їх системи контролю викидів відповідали всім діючим на той час вимогам. Вони сподіваються отримати можливість продемонструвати це», - йдеться в повідомленні концерну.

 «Дізельгейт», що вибухнула ще в 2015 році, торкнулася не тільки автомобілі концерну Volkswagen Group. Більшість іменитих автовиробників після цього викрили в махінаціях із заниженням шкідливих викидів.

Раніше ЕлектроВісті писали, що компанія BloombergNEF (BNEF) випустила черговий щорічний довгостроковий прогноз розвитку електричного транспорту Electric Vehicle Outlook (EVO).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: speedme.ru
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое