RSS
Новости
11 июня 2021, 17:42
Нафтовий гігант Shell відкрив першу власну зарядну станцію у Франції
Голландський нафтовий гігант Shell оголосив про відкриття своєї першої зарядної станції для електромобілів у Франції. Вісім швидкісних терміналів потужністю 22 кВт та 50 кВт встановлять на автостоянці на вулиці Лобау в паризькому районі Сен-Меррі, недалеко від площі Готель-де-Віль та церкви Святого Медеріка.

«Відкриття цього першого зарядного вузла – демонструє нашу прихильність електромобільності у Франції і підтримку переходу транспортного сектору на електроенергію. Це також можливість повернути бренд Shell у саме серце Парижа, щоб допомогти операторам автопарків скоротити викиди вуглекислого газу і допомогти міській владі виконати свої власні зобов’язання щодо скорочення викидів CO2», – прокоментував відкриття станції президент Shell France Вінсент Барель.

Незважаючи на центральне розташування хаба, він буде доступний не всім власникам електромобілів. Станція розрахована на обслуговування комерційного транспорту (таксі, туристичні та міські автобуси). Другу станцію встановлять у торговому центрі Aеroville в паризькому аеропорту Шарль-де-Голль. Також Shell планує будівництво вуличних зарядних станцій для приватних електромобілів.

У січні 2021 року Shell придбала європейську мережу зарядок для електромобілів Ubitricity, яка налічувала 4200 точок у Франції, Німеччині та Великобританії. Це стало суттєвим кроком до досягнення амбітної мети компанії – 500 тисяч зарядних пунктів до 2025 року.

Раніше ElektroVesti писали, що суд зобов'язав Shell скоротити шкідливі викиди.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое