RSS
Новости
11 июня, 21:36
Renault Group створює Renault ElectriCity: окремий підрозділ з виробництва електромобілів
В межах стратегічного плану «Ренолюція» (Renaulution) Renault Group і уповноважені профспілки (CFDT, CFE-CGC, CFTC, CGT, FO і SUD) підписали угоду про майбутнє виробничих майданчиків Renault в регіоні О-де-Франс. Вона передбачає створення Renault ElectriCity, юридичної особи в повній власності Renault SAS, і об’єднання промислових майданчиків в Дуе, Мобежі та Рюісе, де працює майже 5000 осіб.

Renault Group планує перетворити ці заводи в найбільш конкурентоспроможний і ефективний підрозділ з виробництва електромобілів в Європі, який до 2025 року буде випускати 400 000 автомобілів щорічно. В рамках цієї угоди Renault Group ставить перед собою три ключові цілі:

  • організувати ефективне та узгоджене виробництво на всіх трьох заводах;
  • оптимізувати операційну діяльність за рахунок продуманого управління, налагодженої соціальної взаємодії і модернізації виробничих майданчиків;
  • підвищити привабливість Північного промислового кластера з метою формування інфраструктури з випуску основних компонентів для електромобілів.

Для підтримки цього амбітного промислового проекту Renault Group з 2022 з 2024 рік планує створити 700 постійних робочих місць: 350 в Мобежі і 350 в Дуе та Рюісе. Набір персоналу відбудеться за підтримки місцевих органів з працевлаштування, Pôle Emploi і всіх зацікавлених сторін в регіоні.

Регіон О-де-Франс володіє всіма необхідними ресурсами, щоб стати європейським лідером за передовими технологіями і виробничими потужностями в сфері електричного транспорту. За підтримки своїх науково-дослідних підрозділів Renault Group налагодить партнерські відносини з університетами для створення навчальних програм, адаптованих до мінливого автомобільному ринку, і підвищення ефективності дослідницької роботи.

Renault Group також братиме участь в інноваційних програмах в якості «інкубаторів» разом з різними стартапами і спеціалізованими компаніями для підтримки майбутніх автомобільних розробок.

Врешті, з огляду на, що близькість партнерів є невід’ємною умовою успіху, Renault Group продемонструє переваги розміщення заводу з виробництва акумуляторів і партнерських виробництв з випуску компонентів для електромобілів поруч зі своїми промисловими майданчиками.

Раніше повідомлялося, що Renault побудує завод з переробки батарей електромобілів

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: autogeek.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!