RSS
Новости
11 июня 2021, 22:40
Міненерго дискутує над варіантами проведення «зелених» аукціонів у 2021 році
Міністерство енергетики дискутує над двома варіантами проведення «зелених» аукціонів у поточному році, а також працює над порядком проведення цих аукціонів.

Про це повідомив Олександр Мартинюк, в.о. генерального директора Директорату електроенергетичного комплексу та розвитку ринку електричної енергії Міненерго», у ході IІ Конференції з енергетичного права від АПУ.

«Це одне з питань яке дискутується, зараз ми працюємо над порядком проведення аукціонів, ця процедура, на жаль, займе ще якийсь, адже ще є ряд зауважень до законодавчої бази. Після затвердження порядку, ми матимемо можливість подати графік проведення цих аукціонів.

Проробляється дві опції. Опція перша – на кінець року оголосити невеликий пілотний аукціон, для того щоб випробувати цю модель, перевірити торгову систему, і одночасно затвердити графік проведення аукціонів на 2022 рік, де будуть детально розписані квоти і терміни проведення. План Б, передбачає проведення пілотного аукціону вже до 2022 р, як це зазначено у графіку Міністерства, це може відбутись якщо не буде проблем з торговою системою», - повідомив Мартинюк.

Раніше повідомлялося, що проведення "зелених" аукціонів недоцільне до розв'язання кризи неплатежів у галузі відновлюваної енергетики

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: expro.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое