RSS
Новости
18 июня 2021, 10:18
Канада припинить схвалювати нові проекти з видобутку або розширення вугільних шахт
Канада не схвалить нові проекти з видобутку енергетичного вугілля або плани щодо розширення існуючих шахт через потенційну шкоду навколишньому середовищу Уряд Канади зобов'язався не схвалювати нові проекти з видобутку або розширення вугільних шахт.

Про це заявив міністр навколишнього середовища Джонатан Вілкінсон 11 червня.

«Уряд вважає, що ці проекти, ймовірно, спричинять неприйнятні екологічні наслідки в межах Федеральної юрисдикції і не узгоджуються з внутрішніми та міжнародними зобов'язаннями Канади в галузі зміни клімату, - сказав він. - Теплове вугілля, яке в основному використовується для виробництва електроенергії, є найбільшим фактором, що сприяє зміні клімату».

За його словами, нова політика буде застосовуватися до планів приватної фірми Coalspur з розширення існуючої вугільної шахти поблизу Хінтона, у західній провінції Альберта.

"Видобуток і використання енергетичного вугілля для виробництва енергії у світі суперечить тому, що необхідно для ефективної боротьби зі зміною клімату", - сказав Джонатан Вілкінсон. У 2018 році Оттава запровадила правила поетапної відмови від традиційної вугільної електроенергії по всій Канаді до 2030 року.

Канада видобула 57 мільйонів тонн вугілля у 2019 році, що становить всього 1% від загального світового обсягу. Згідно з офіційними даними, обсяг виробництва у Канаді у 2019 році склав 47% енергетичного вугілля і 53% металургійного вугілля, який використовується для виробництва сталі.

Наразі в Австралії видобуток вугілля знизився з 79 млн тонн у 1997 році до 45 млн тонн у 2020 році (-1,9% на рік) (49% вугілля, в основному коксівного вугілля). Виробництво зосереджено у західних провінціях, так як 90% шахт розташовані у Британській Колумбії, Альберті і Саскачевані. Очікується, що попит на теплове вугілля скоротиться на 90%, знизившись з 30 млн тонн у 2018 році до 3 млн тонн у 2050 році.

Нагадаємо, що глобальне виробництво електричної енергії у 2020 році було забезпечено завдяки наступним видам генерації: вугільна – 8,7 тис ТВт*год (33,8 %), з природнього газу – 5,9 тис ТВт*год (22,8 %), гідроелектростанції – 4,3 тис ТВт*год (16,8 %), атомні електростанції – 2,6 тис ТВт*год (10,1%), вітроелектростанції – 1,6 тис ТВт*год (6,1 %), сонячні електростанції – 840 Твт*год (3,3 %), біонергетика – 586 ТВт*год (2,2 %).

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: ecotown.com.ua
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое