RSS
Новости
18 июня, 12:26
Міненерго представить проект нової моделі ПСО на ринку електроенергії на наступному тижні - Галущенко
Міністерство енергетики представить проект нової моделі покладання спеціальних зобов'язань щодо забезпечення електроенергією населення (ПСО) на наступному тижні, повідомив міністр Герман Галущенко.

"На наступному тижні ми представимо новий проект ПСО на ринку електроенергії, який передбачає диференційований підхід до оплати електроенергії в залежності від категорій споживачів, який дозволить захистити соціально вразливі верстви населення", - сказав він в ході "години запитань до уряду" у Верховній Раді.

При цьому міністр зазначив, що для населення, яке споживає обсяг електроенергії до 100 кВт*год, ціна буде нижчою за нинішній тариф (1,68 грн / кВт*год), при цьому уточнивши, що 16 млн домогосподарств (або 40% побутових споживачів) споживають до 100 кВт*год.

Крім того, за словами Галущенко, Міненерго ініціює зняття зобов'язання генерації, задіяної в ПСО (НАЕК "Енергоатом" і ПрАТ "Укргідроенерго") продавати не менше 10% ресурсу на ринку "на добу вперед", разом з тим ініціює зобов'язання всій генерації продавати електроенергію за двосторонніми договорами на біржі.

Дія ПСО на оптовому ринку електричної енергії завершується 1 липня 2021 року.

Раніше ЕлектроВісті писали, що Міністерство енергетики України провело нараду з операторами системи розподілу та постачальниками універсальних послуг, на якій обговорювалася нова модель покладання спеціальних обов’язків з диференційованим підходом до формування тарифів та терміном дії на 4 роки.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: reform.energy
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!