RSS
Новости
18 июня 2021, 12:59
GM збільшить інвестиції в електричні і автономні автомобілі до $ 35 млрд
Найбільша автомобільна корпорація США має намір витратити на новий транспорт на 30% більше, ніж збиралася в минулому році. І на 75% більше, ніж спочатку, до пандемії. Додаткові кошти підуть на збільшення виробництва електромобілів і розробку технологій елементів живлення, в тому числі, на будівництво двох нових акумуляторних заводів в США.

Сума в $ 35 млрд здається величезною для галузі, яка поки займає лише невелику частку ринку автомобілів. Попри швидке зростання продажів за останні кілька років, електромобілі все ще залишаються нішевим продуктом, котрий обіймав 2% ринку нових машин і 1% від всіх легкових автомобілів, пікапів, позашляховиків і мінівенів на дорогах.

 «За кордоном ми спостерігаємо особливо хорошу реакцію і позитивний відгук на наші електромобілі», - заявила глава General Motors Мері Барра.

Схоже, General Motors твердо вірить в те, що продажі в найближчі роки злетять завдяки новим пільгам та знижкам, які обговорюються в уряді США. Компанія бачить себе в перспективі найбільшим виробником електротранспорту в Північній Америці.

На початку року GM оголосила про скорочення виробництва автомобілів з ДВЗ на території США до 2025 року, а до 2035 року обіцяла повністю перейти на випуск тільки електричних моделей машин та електричного роботизованого транспорту.

До того ж до 2025 року компанія збирається випустити відразу 30 нових моделей електромобілів, дві третини яких будуть доступні в Північній Америці. Їх будуть виробляти всі бренди корпорації, включаючи Cadillac, Buick, GMC і Chevrolet, в різних цінових категоріях. Поки у GM є тільки електричні Chevy Bolt і Chevy Bolt EUV. Hummer EV і Hummer EV SUV з'являться в цьому році, а за ними - Cadillac Lyriq і Celestiq. Також компанія збирається випускати електричний пікап Chevy Silverado.

Для розробки технології безпілотного управління у GM є дочірнє підприємство Cruise, якому нещодавно виділили безпрецедентну кредитну лінію на $ 5 млрд. Ця сума піде, зокрема, на серійне виробництво роботизованих шатлів Origin. Збірка дослідної партії вже почалася.

Раніше ЕлектроВісті писали, що GM Defense розробив електричну модифікацію свого Infantry Squad Vehicle (ISV), яку вони позиціонують як повністю електричний концептуальний транспортний засіб. У концептуальній машині All Electric застосовується електрична трансмісія General Motors eCrate. Під капотом автомобіля знаходиться електродвигун потужністю 200 к.с. і 361 Нм крутного моменту. Також є акумуляторна батарея на 60 кВт*год, яка дозволяє проїхати на одній зарядці від 70 до 150 миль.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: hightech.plus
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!