RSS
Новости
18 июня 2021, 15:24
Міненерго планує випускати “зелені” облігації для покриття боргів минулих періодів перед ВДЕ
Міністр енергетики Герман Галущенко зустрівся з представниками асоціацій, що об’єднують інвесторів та виробників «зеленої» електроенергії, повідомляє пресслужба.

Під час зустрічі обговорили ключові проблеми, що існують у сегменті відновлюваної енергетики, зокрема, питання заборгованості та можливі шляхи її погашення, майбутні аукціони і квоти підтримки для окремих сегментів «зеленої» генерації. 

Галущенко зазначив, що у міністерстві напрацьовуються механізми, спрямовані на вирішення поточних проблем. Зокрема, випуск НЕК «Укренерго» «зелених» облігацій (green bonds) для покриття боргів минулих періодів. 

«Ми не змінимо цей курс. Ми рухаємося до симбіозу атомної та зеленої генерацій. Питання лише – в яких відсотках та коли це відбудеться», – зазначив міністр.

Міністр закликав представників «зеленої» енергетики до діалогу і наголосив, що Міненерго готове до співпраці і спільного із інвесторами напрацювання рішень.

Раніше ElektroVesti писали, що Вітренко допускає компенсацію "зеленого" тарифу за рахунок збільшення податку на викиди СО2.

Читайте самые интересные истории ЭлектроВестей в Telegram и Viber

По материалам: kosatka.media
ELEKTROVESTI.NET экономят ваше время
Подпишитесь на важные новости энергетики!
Подпишитесь на ЭлектроВести в Твиттере
Самое читаемое